Havuzlar
Havuzlar

Havuzlar

 

 

 

Kumsuz, tuzsuz, tehlikesiz havuzlarımızda eğlenceyi katlayın

 

Dalga Havuzu

 

Kumsuz, tuzsuz, tehlikesiz bir havuzda heyecan dalgasını yakalamaya hazır mısınız? Çocuk misafirlerimiz de dahil olmak üzere botla ya da botsuz şekilde eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz dalga havuzu, Didim Aquapark'ta geçirdiğiniz günün sonunda mutlaka aklınızın bir köşesine yer edinecek. Çünkü hem suyla hem dalgalarla geçirdiğiniz eğlenceli dakikaları kesinlikle unutamayacaksınız.

 

 

 

 

Denize karşı masmavi sularda yüzme keyfi!

 

Yüzme Havuzlarımız

 

Didim Aquapark'ta dilerseniz sakin bir gün geçirmeniz de mümkün. Tesisimizin kalbi olan yüzme havuzumuzda deniz manzarasına karşı masmavi sulara kendinizi bırakabilir, gün boyu güneşin ve tuzsuz, kumsuz suyun tadını çıkarabilirsiniz. Havuz etrafında bulunan şezlonglarda güneşlenebilir, içeceğinizi yudumlarken keyifli saatler geçirebilirsiniz.


Denizden vazgeçemeyenleri de düşünen tesisimizde dilerseniz tuzlu su (deniz suyu) havuzumuzda tehlikesiz bir deniz keyfi yaşayabilme olanağına da sahipsiniz.


Çocuklara özel 650 metrelik havuzumuzda ailenizle güvenli ve eğlenceli bir tatil keyfi geçirebilirsiniz. Su kaydıraklarımızı da mutlaka denemelisiniz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014